Son
Grandway OTS-4 Fiber Optik Konuşma Seti

Grandway OTS-4 Fiber Optik Konuşma Seti

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 457.04

Grandway OTS-4 Fiber Optik Konuşma Seti
F2 H Mağaza el dayanıklı optik konuşma seti sağlar. 1550nm OTS-4 dinamik aralığı at 50d B olduğunu. yüksek dinamik aralık ses kalitesi sağlar ve uzun iletim mesafesi. neden biz optik konuşma seti kullanmak gerekir? bazı uzak alan, cep telefonu hizmet dışı ve tow operatörleri olabilir, kim vardır aşağı döşeme için bir optik kablo optik ağ, zorunda bir konuşma var, bu durumlarda, konuşma seti esastır. konuşma seti İki operatörleri ile sağlam bir optik fiber üzerinden bir konuşma var olabilir. bu kolay ve güvenilir.
özellikleri :
-iki çift klip-on üzerinden OTS-4 tri-parti iletişimi destekler çoğaltıcı cihazı
-eller-serbest (HF) hoparlör rahat çalışma ile kullanıcılara sunmaktadır
-maksimum dinamik aralık 50d B @ 1550nm için uzun mesafe haberleşme
-enerji tasarrufu sağlayan tasarım, uzun zamanlı operasyon
-bir istikrarlı lazer kaynağı olarak kullanılabilir
-Articulate ses, düşük arka plan gürültü
-Judgmatical arama fonksiyonu
-32 adımlar ses kontrolü
-Düşük güç alarmı
-maksimum dinamik aralık 50d B için uzun mesafe haberleşme
satın almadan önce bilmeniz
birçok müşteriler bize haberdar var (Grandway Telekom) onlar bir yetkisiz Grandway Optik gelen Ürünleri satın alınan satıcı aliexpress de hiçbir garanti sonuçlanan, teknik destek veya yazılım güncelleme.
bu aliexpress mağaza itibaren sadece satın lütfen " Shanghai Grandway Telekom Tech. Co Ltd ". veya şirket tarafından bize ulaşın e-posta eric (at) grandway.com.cn
- OTS-3 OTS-4 dalgaboyu A : 1310nm, B : 1550nm (birim Bir anda çalışır 1310nm, 1550nm ünitesi B de çalışır) telekomünikasyon sistemi tam dubleks haberleşme lif Tipi SM & MM (dinamik aralığı MM fiber için 20d B küçüleceğini) spektral Genişlik < 15nm adaptör tipi FC/PC FC/PC dinamik Aralık 40d B 50d B çıkış Gücü -3d Bm güç Kaynağı 9 V Lamine Pil &. AC/DC adaptörü değiştirilebilir yap-Ni-Mh Pil &. AC/DC adaptörü çalışma Saat 10 saat (standart) 40 saat (standart) Tri-parti iletişimi N/A √ hands-free hoparlör HIÇBIR EVET boyut 160 L * 70 w * 20 H 220 L * 110 W * 45 H çalışma Sıcaklığı -10 ~ + 50 depolama Sıcaklığı -20 ~ + 70 çalışma Nemi < 90% (yoğuşmasız) Net ağırlık 200g (pil dahil) 550g (pil dahil) aksesuarları standart aksesuarlar ana Ünite * 2, hızlı kullanım kılavuzu * 2, li-pil * 1, taşıma çantası * 1,12 V AC/DC adaptörü * 1, kulaklık * 2 .

Daha fazla veri

Marka Adı:
Grandway
Model Numarası:
OTS-4
Adaptor Type:
FC/PC
Spectral Width:
Fiber Type:
SM&MM
Wavelength:
A
Dynamic Range:
50dB
Output Power:
-3dBm
Net Weight:
550g (including battery)

Müşterinin seçimi

    Fiber Optik Patch kordonlar Zırhlı kablolar zırhlı fiberoptik teli çok modlu 62.5 / 125 STLC Dubleks 3mm 3 Metre zırhlı fiber optik patch kordonlar miktar : 5 adet / grup biz çeşitli kaynağı fiber optik patch cord, fiber optik kablo, fiber optik pigtail...

Nisshin SwiftS1 / SwiftS3 / SwiftS5 Fusion Splicer Güç Adaptörü Şarj

    OEO mod dönüştürücü OEOmod dönüştürücü vardır2ay SFPtutarlı bir arayüz dönüştürmek için kullanılabilir iki farklı dalga boylarında sinyalleri oranı, farklı mesafeler, farklı modları (tek / Multimode,Twisted Pair / Fiber) SFPçeşitli modüller arasında optik dijital sinyalleri, dahil Ethernet,ATM,SDHve izleme sinyalleri...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

20 adet / grup 1.25 G 1000 Baset SC konnektör 20 KM tek modu tek fiber mini gbic sfp optik modülü ile uyumlu tüm markalarnot : hakkında bize bir mesaj bırakın lütfen hangi marka sizin anahtarı uyumlu olduğunu...

Tek Bir Tıklama için ücretsiz Nakliye 1.25mm LC Konnektörü Fiber Optik Temizleyici ve LC / MU Fiber Optik Temizleme Kalem, süper yüksek kaliteFiber optik Yüksük Temizleyici açıklaması800 kez temizlikLC / MU (1.25mm) konnektörü mevcutturbir tam için döndürür 180 süpürmeLC ve MU konnektörleri ile çalışmak, bu enstrüman yüksük uç yüzleri temizler, çıkarmadan toz, yağ, ve diğer enkaz nicking veya son yüz.özellikleri : kolay hareket yürütmektedir bağlayıcı ve başlatır iterek temizleyicitek kullanımlık 800 + temizlikleri ile birim başınaantistatik reçine yapılmıştemizleme mikro lifler yoğun mahsur ve enkaz ücretsizuzatılabilir ucu gömme konnektörleri ulaşırtemizleme sistemi döndürür 180 için tam bir süpürmesesli tıklayın zaman yapanuygulamalar : Fiber ağ panelleri ve montajlaraçık FTTX uygulamaları Kablo montaj üretim tesisi

1 Açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi vardıruygunlukve düşük Ekleme Kaybı...

ücretsiz Kargo 5 adet / grup SCFC OM3 10 G 3 Metre Dubleks Multimode 50 / 125um PVC SC FC Fiber optik Patch Cordözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  SC / PCFC / PCOM3Duplex50 / 125um2.0mm3m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : SC FCçekirdek : Çok Modlu Fiberyoğunluk : Dubleksbitirmek / Boyutu : PC Polonyauzunluk : 3 Metre (s)çapı 2mmkalite : 5 adet       

ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer Fusionadora de Fibra Optik ALK88 A ultrasonik kaynak makinesi ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Eloik ALK88 A Fusion Splicer (taşınabilir) Fiber Optik Ekipmanları 2017 Yeni Fusion Splicer Makinesi olduğunu...

3 M Fibrlok | | Evrensel Fiber Optik Splice 2529ürün AçıklamasıM ™ Fibrlok ™ II 2529 hassas fiber optik splice sağlar, basit ve düşük maliyetli yöntemi ekleme fiber optik...

ürün Özellikleribağlayıcı Tipi : LC / UPCsc / UPCçekirdek KaplamaÇapı : 62.5 / 125uzunluk : 20 Metre Strand Tipi : Dubleks (2 Ipliklerini)çekirdek Kaplama Çapı : Multimode Zırhlı (62.5 / 125)mantolama : Kapalı Zırhlıkonnektörler : Male ulaşım :   1...

yüksek Kalite Yedek JDSU Acterna FTB100 FTB400 OTDR Pil, LED ile Indicateor Işık

ZHWCOMM BPM100 NT El Optik Güç Ölçer Tribrer70 ~ + 6 Dalga Boyu kullanılan 8d B FTTx FTTH Optik Test ücretsiz Kargo ana Karakteristik     BPM100 NT BPM100 NC ekran Aralığı + 10 ~70d Bm + 26 ~50d Bm doğruluk * ± 0.2d B kalibre Dalga Boyları 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm çözünürlük 0.01d B bağlama Adaptörü FC / PC & 2.5mm Evrensel referans Değeri depolama evet otomatik Kapanma 10 dakika içinde hiçbir işlem (iptal edilebilir), Düşük pil enerji pil Şarj evet pil Ömrü 100 saat üzerinde (1800 m AH pil) depolama Sıcaklığı 20 + 60 °C, < 90% RH çalışma Sıcaklığı 10 + 50 °C, < 90% RH güç Kaynağı AA * 2 pil veya AC / DC güç kaynağı adaptörü boyutu 160mm * 75mm * 32mm ağırlık yaklaşık 180g resimler Internation siparişalıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur...

açıklama : The AFI Canlı Fiber Tanımlayıcı trafik algılamasını sağlar ve her yerde onları kesmek zorunda kalmadan onsinglemode lifler sinyalleri ölçmek ayrıca sinyali parkur veya bakım önce varlığı için kontrol etmenizi sağlar, süreklilik testleri gerçekleştirmek ve doğrulamak kablo etiketleme...

ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657 A fiber 12601650nm ile 2.0mm 1 m SC / PC konnektörü fiber optik splitter özellikler düşük ekleme kaybı ve düşük PDL yüksek kanal sayar olağanüstü güvenilirlik ve istikrar geniş çalışma dalgaboyu uygulamalar FTTX Sistemleri LAN, WAN ve metro ağları Analog / Dijital pasif optik ağlar CATV ağlar diğer fiber optik sistemler uygulamaları Specifiation parametreler 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 çalışma Dalgaboyu (nm) 12601650 lif Tipi G657 A1 veya müşteri belirtilen ekleme Kaybı (d B)(P / S Sınıfı) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0 kaybı Tekdüzelik (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 polarizasyon Bağımlı Kaybı (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 dönüş Kaybı (d B) (P / S Sınıfı) 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 yönelme (d B) 55 55 55 55 55 55 dalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 sıcaklık Kararlılığı (4085 C) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 çalışma Sıcaklığı (C) 4085 depolama Sıcaklığı (C) 4085 çıplak elyaf Boyutu (mm) 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 ABS Modül Boyutu (mm) 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 120*80*18 140 × 115 × 18 çelik tüp Boyut (mm) 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6 ekle tipi Boyut (mm) 130*100*25 130*100*50 130*100*102 130*100*206 belirtilen konnektörleri olmadan...

Scroll