Son
2 adet 1 Çift 10/100 M 4 RJ45 1 SC Tekli Tek Fiber Optik Media Converter 25 KM HD Kamera için

2 adet 1 Çift 10/100 M 4 RJ45 1 SC Tekli Tek Fiber Optik Media Converter 25 KM HD Kamera için

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 22.42

2 adet 1 Çift 10/100 M 4 RJ45 1 SC Tekli Tek Fiber Optik Media Converter 25 KM HD Kamera için ürün Açıklaması : 10/100 M simpleks Modu media converter. dönüştürücü bir arasında aracılık 10 Base-T veya 100 Base-Tx segment ve bir 100 Base-FX segmentinde. it öncelikle için tasarlanmış daha büyük, daha yüksek hız/bant genişliği gerektiren zorlu çalışma grupları genişleme Ethernet ağ. it uzatmak convertional için 10 M Ethernet veya 100 M hızlı ethenet üzerinden 20 Km-120 Km hızlı Ethernet Fiber-optik hat. it yüksek performanslı, düşük maliyetli ve esnek çözümleri alanında geniş bir uygulama yelpazesi için LAN kampüs ağı. özellikleri : 1, tek fiber bağlayıcı ve 4 UTP konektörü sağlayın 2, IEEE802.3 10 Base-T ile tamamen uyumludur, IEEE802.3u 100 Base-TX, IEEE802.2ab 1000 Base-TX, IEEE802.3z 1000 Base-FX standart
3, otomatik algılama yarım/tam dubleks aktarım modu TX portu için
4, otomatik müzakere 10/100 Mbps hızı ve Otomatik MDI/MDIX TX portu için
5, anahtarı yapılandırmasını sağlamak yarım/tam dubleks aktarım modu FX portu için
6, uzatın ile fiber-optik mesafe kadar 120 km tek modlu fiber
7, kolay görünüm LED göstergeleri kolayca izlemek ağ activity Internal güç kaynağı durumunu sağlar. ürün parametreleri : IEEE 802.3 izleyin, IEEE 802.3u ve 100 Base-FX standartları 10/100 Mbps veri aktarım hızı destek tam çift yönlü ve yarı-dubleks çalışma yolu dört standart RJ45 arayüzü ve bir SC fiber arayüzü sağlar RJ45 arayüzü destekler hem 10 Mbps ve 100 Mbps otomatik müzakere fonksiyonu hızlı anahtarı fonksiyonu ile RJ45 arayüzü EMI Sertifikasyon : CE, FCC, VCCI, C-Tick lif Tipi Tekli SC fiber optik arayüz tipi dalgaboyu 1310nm 1550nm iletim mesafesi kadar 25 Km maksimum iletim optik güç-12.0 d Bm Minimum emisyon güç-19.0 d Bm hassasiyet-34.0 d Bm 15.0 d Bm fiber optik bağlantı kaybı LED Açıklama : LED renk fonksiyonu FX 100 yeşil yanıyor zaman 100 Base-FX operasyon FX Link/ACT yeşil yanıyor zaman fiber kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir. Bliks herhangi FX trafik mevcut olduğunda güç yeşil yanıyor zaman + 5 V Güç kullanılabilir FDX/Col yeşil tam dubleks modu etkinleştirildiğinde zaman yaktı. çarpışma olduğunda yanıp mevcut olduğunu TX 100 yeşil yanıyor zaman 100 Base-TX kablo operasyon TEKSAS Link/ACT yeşil yanıyor zaman TP kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir. herhangi bir trafik mevcut olduğunda yanıp söner

Daha fazla veri

Model Numarası:
100-04
Marka Adı:
AUA
Transmission Rate:
10/100Mbps
Fiber Connector:
SC
RJ45 Port:
4
Fiber Mode:
Single fiber
Transmission Distance:
25km

Müşterinin seçimi

Grandway OTS4 Fiber Optik Konuşma SetiF2 H Mağaza el dayanıklı optik konuşma seti sağlar 1550nm OTS4 dinamik aralığı at 50d B olduğunu yüksek dinamik aralık ses kalitesi sağlar ve uzun iletim mesafesi...

yüksek Kalite Yedek JDSU Acterna FTB100 FTB400 OTDR Pil, LED ile Indicateor Işık

20 adet / grup 1.25 G 1000 Baset SC konnektör 20 KM tek modu tek fiber mini gbic sfp optik modülü ile uyumlu tüm markalarnot : hakkında bize bir mesaj bırakın lütfen hangi marka sizin anahtarı uyumlu olduğunu...

Tek Bir Tıklama için ücretsiz Nakliye 1.25mm LC Konnektörü Fiber Optik Temizleyici ve LC / MU Fiber Optik Temizleme Kalem, süper yüksek kaliteFiber optik Yüksük Temizleyici açıklaması800 kez temizlikLC / MU (1.25mm) konnektörü mevcutturbir tam için döndürür 180 süpürmeLC ve MU konnektörleri ile çalışmak, bu enstrüman yüksük uç yüzleri temizler, çıkarmadan toz, yağ, ve diğer enkaz nicking veya son yüz.özellikleri : kolay hareket yürütmektedir bağlayıcı ve başlatır iterek temizleyicitek kullanımlık 800 + temizlikleri ile birim başınaantistatik reçine yapılmıştemizleme mikro lifler yoğun mahsur ve enkaz ücretsizuzatılabilir ucu gömme konnektörleri ulaşırtemizleme sistemi döndürür 180 için tam bir süpürmesesli tıklayın zaman yapanuygulamalar : Fiber ağ panelleri ve montajlaraçık FTTX uygulamaları Kablo montaj üretim tesisi

açıklama : The AFI Canlı Fiber Tanımlayıcı trafik algılamasını sağlar ve her yerde onları kesmek zorunda kalmadan onsinglemode lifler sinyalleri ölçmek...

Nisshin SwiftS1 / SwiftS3 / SwiftS5 Fusion Splicer Güç Adaptörü Şarj

ücretsiz Kargo 5 adet / grup SCFC OM3 10 G 3 Metre Dubleks Multimode 50 / 125um PVC SC FC Fiber optik Patch Cordözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  SC / PCFC / PCOM3Duplex50 / 125um2.0mm3m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : SC FCçekirdek : Çok Modlu Fiberyoğunluk : Dubleksbitirmek / Boyutu : PC Polonyauzunluk : 3 Metre (s)çapı 2mmkalite : 5 adet       

    Fiber Optik Patch kordonlar Zırhlı kablolar zırhlı fiberoptik teli çok modlu 62.5 / 125 STLC Dubleks 3mm 3 Metre zırhlı fiber optik patch kordonlar miktar : 5 adet / grup biz çeşitli kaynağı fiber optik patch cord, fiber optik kablo, fiber optik pigtail...

ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer Fusionadora de Fibra Optik ALK88 A ultrasonik kaynak makinesi ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Eloik ALK88 A Fusion Splicer (taşınabilir) Fiber Optik Ekipmanları 2017 Yeni Fusion Splicer Makinesi olduğunu...

    OEO mod dönüştürücü OEOmod dönüştürücü vardır2ay SFPtutarlı bir arayüz dönüştürmek için kullanılabilir iki farklı dalga boylarında sinyalleri oranı, farklı mesafeler, farklı modları (tek / Multimode,Twisted Pair / Fiber) SFPçeşitli modüller arasında optik dijital sinyalleri, dahil Ethernet,ATM,SDHve izleme sinyalleri...

1 Açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi vardıruygunlukve düşük Ekleme Kaybı...

3 M Fibrlok | | Evrensel Fiber Optik Splice 2529ürün AçıklamasıM ™ Fibrlok ™ II 2529 hassas fiber optik splice sağlar, basit ve düşük maliyetli yöntemi ekleme fiber optik...

ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657 A fiber 12601650nm ile 2.0mm 1 m SC / PC konnektörü fiber optik splitter özellikler düşük ekleme kaybı ve düşük PDL yüksek kanal sayar olağanüstü güvenilirlik ve istikrar geniş çalışma dalgaboyu uygulamalar FTTX Sistemleri LAN, WAN ve metro ağları Analog / Dijital pasif optik ağlar CATV ağlar diğer fiber optik sistemler uygulamaları Specifiation parametreler 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 çalışma Dalgaboyu (nm) 12601650 lif Tipi G657 A1 veya müşteri belirtilen ekleme Kaybı (d B)(P / S Sınıfı) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0 kaybı Tekdüzelik (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 polarizasyon Bağımlı Kaybı (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 dönüş Kaybı (d B) (P / S Sınıfı) 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 yönelme (d B) 55 55 55 55 55 55 dalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 sıcaklık Kararlılığı (4085 C) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 çalışma Sıcaklığı (C) 4085 depolama Sıcaklığı (C) 4085 çıplak elyaf Boyutu (mm) 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 ABS Modül Boyutu (mm) 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 120*80*18 140 × 115 × 18 çelik tüp Boyut (mm) 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6 ekle tipi Boyut (mm) 130*100*25 130*100*50 130*100*102 130*100*206 belirtilen konnektörleri olmadan...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

ZHWCOMM BPM100 NT El Optik Güç Ölçer Tribrer70 ~ + 6 Dalga Boyu kullanılan 8d B FTTx FTTH Optik Test ücretsiz Kargo ana Karakteristik     BPM100 NT BPM100 NC ekran Aralığı + 10 ~70d Bm + 26 ~50d Bm doğruluk * ± 0.2d B kalibre Dalga Boyları 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm çözünürlük 0.01d B bağlama Adaptörü FC / PC & 2.5mm Evrensel referans Değeri depolama evet otomatik Kapanma 10 dakika içinde hiçbir işlem (iptal edilebilir), Düşük pil enerji pil Şarj evet pil Ömrü 100 saat üzerinde (1800 m AH pil) depolama Sıcaklığı 20 + 60 °C, < 90% RH çalışma Sıcaklığı 10 + 50 °C, < 90% RH güç Kaynağı AA * 2 pil veya AC / DC güç kaynağı adaptörü boyutu 160mm * 75mm * 32mm ağırlık yaklaşık 180g resimler Internation siparişalıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur...

ürün Özellikleribağlayıcı Tipi : LC / UPCsc / UPCçekirdek KaplamaÇapı : 62.5 / 125uzunluk : 20 Metre Strand Tipi : Dubleks (2 Ipliklerini)çekirdek Kaplama Çapı : Multimode Zırhlı (62.5 / 125)mantolama : Kapalı Zırhlıkonnektörler : Male ulaşım :   1...

Scroll