Son
Ruiyan Fiber Optik Lazer Kalem 30 mw Fiber Optik Hata Bulucu 20-30 km

Ruiyan Fiber Optik Lazer Kalem 30 mw Fiber Optik Hata Bulucu 20-30 km

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 34.06

Ruiyan Fiber Optik Lazer Kalem 30 mw Fiber Optik Hata Bulucu 20-30 km özellikler RY-V3105-30 Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mwdalgaboyu 650nm2.5mm evrensel konnektörü veya 1.25mm The RY-V3105 ihtiyacı saha personeli için tasarlanmış bir verimli ve ekonomik aracı için lif izleme fiber yönlendirme ve süreklilik sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ. bu içerir :
bulma, kesme, yoksul bağlantıları bükme veya fiber optik kablolar çatlama.
OTDR hatalarını bulma anahtar Özellikleri
2.5mm evrensel konnektörü
CW veya Darbeli ya çalışır
sabit çıkış gücü
düşük Pil uyarısı
uzun pil ömrü (60 saate kadar)
Crash geçirmez ve toz geçirmez tasarım için lazer kafası
lazer durumda zemin tasarımı ESD hasar önler
yanan güvenilirliğini sağlamak için test.
taşınabilir ve sağlam, kullanımı kolay
CE standartlarına garanti EMC dahil, EMI, ROHSözelliklertipi RY-V3105 Kalem tipi Görsel Hata Bulucu merkez Dalgaboyu 650nm +-10nm (635nm istek üzerine gerekli olabilir) verici Tipi FP-LD çıkış Gücü 30 mw optik Bağlayıcı 2.5mm evrensel konnektörü1.25mm konnektörleri için, FC (Erkek)-LC (Kadın) çeviricimüşteri istekleri isteğe bağlı olabilir çalışma Modeli hem CW ve Nabız mevcut darbe Frekansı 2 ~ 3 Hz güç Kaynağı 2 AAalkaline piller pil Çalışma Süresi 60 saat çalışma Sıcaklığı -10 ~ + 45 (o C) depolama Sıcaklığı -40 ~ + 70 (o C) boyut (mm) 15 X180 ağırlık 120g (pil Olmadan) standart Paketleri MODEL IÇERIR RY-V3105 VFL,hiçbir pil, kullanım Kılavuzu, pamuklu çubuklar ve Yumuşak taşıma çantası.

Daha fazla veri

Model Numarası:
RY3105
Pen Type Visual Fault Locator:
Visual Fault Locator
Central Wavelength:
650nm±10nm (635nm can be required on request)
Emitter Type:
FP-LD
Output Power:
30mw

Müşterinin seçimi

Grandway OTS4 Fiber Optik Konuşma SetiF2 H Mağaza el dayanıklı optik konuşma seti sağlar 1550nm OTS4 dinamik aralığı at 50d B olduğunu yüksek dinamik aralık ses kalitesi sağlar ve uzun iletim mesafesi...

2 adet 1 Çift 10 / 100 M 4 RJ45 1 SC Tekli Tek Fiber Optik Media Converter 25 KM HD Kamera için ürün Açıklaması : 10 / 100 M simpleks Modu media converter dönüştürücü bir arasında aracılık 10 BaseT veya 100 BaseTx segment ve bir 100 BaseFX segmentinde...

ücretsiz Kargo FC Kadın LC Erkek Fiber Optik Adaptör FCLC Melez Optik Adaptör bu FC (Kadın) LC (Erkek) tipi fiber optik hibrid adaptörü bir regüle tipi fibergömülü adaptörü bağlayıcı hangi arasında ekleme ve çalışmasını kaplin tabi fiber optik. özelliği : 1000 kata kadar tekrar kullanılabilir yüksek hassasiyet ve iyi uyumluluk yüksek güvenilirlik ve istikrar şartname : 1...

ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657 A fiber 12601650nm ile 2.0mm 1 m SC / PC konnektörü fiber optik splitter özellikler düşük ekleme kaybı ve düşük PDL yüksek kanal sayar olağanüstü güvenilirlik ve istikrar geniş çalışma dalgaboyu uygulamalar FTTX Sistemleri LAN, WAN ve metro ağları Analog / Dijital pasif optik ağlar CATV ağlar diğer fiber optik sistemler uygulamaları Specifiation parametreler 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 çalışma Dalgaboyu (nm) 12601650 lif Tipi G657 A1 veya müşteri belirtilen ekleme Kaybı (d B)(P / S Sınıfı) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0 kaybı Tekdüzelik (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 polarizasyon Bağımlı Kaybı (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 dönüş Kaybı (d B) (P / S Sınıfı) 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 yönelme (d B) 55 55 55 55 55 55 dalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 sıcaklık Kararlılığı (4085 C) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 çalışma Sıcaklığı (C) 4085 depolama Sıcaklığı (C) 4085 çıplak elyaf Boyutu (mm) 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 ABS Modül Boyutu (mm) 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 120*80*18 140 × 115 × 18 çelik tüp Boyut (mm) 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6 ekle tipi Boyut (mm) 130*100*25 130*100*50 130*100*102 130*100*206 belirtilen konnektörleri olmadan...

Fiber Optik OTDR AV6418 1310 / 1550nm büyük dinamik 45 / 43d B OTDR Test Fiber Optik OTDR JDSU olarak MTS4000 OTDR AV6418 OTDR FTTx ağ ölçmek için ağırlıklı, tek bir ünitede multifunctions sağlar...

MTP / MPO Fiber verici yeteneği Loopback testi için kullanılır ve hassasiyetini alma ağ aygıtı, bunun yanında, aynı zamanda bir güvenilir ürün sistemi döngü test etmek...

ZHWCOMM 10 ADET FC UPC Simplex modlu fiber optik Zayıflatıcı FC metalerkek Fiber Zayıflatıcı FTTH zayıflatıcı Ücretsiz kargo 1.özellikleri : 1.düşük geri yansıma ve Düşük PDL2.yüksek hassasiyetli zayıflama değeri3.hassas kontrol zayıflama aralığı4.geniş zayıflama aralığı5.hassas seramik yüksük6.FC, SC, ST, LC....

Dell Ağ Uyumlu 47013411 40 G QSFP + DAC Breakout Kablo (3meter, pasif, QSFP + 4 SFP +, 30 AWG)ürün DetaylarıDell Hakiki 47013411 satıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP + Max Veri Hızı 40 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablotel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 3 m (9.84ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

20 adet / grup 1.25 G 1000 Baset SC konnektör 20 KM tek modu tek fiber mini gbic sfp optik modülü ile uyumlu tüm markalarnot : hakkında bize bir mesaj bırakın lütfen hangi marka sizin anahtarı uyumlu olduğunu...

ürün Özellikleribağlayıcı Tipi : LC / UPCsc / UPCçekirdek KaplamaÇapı : 62.5 / 125uzunluk : 20 Metre Strand Tipi : Dubleks (2 Ipliklerini)çekirdek Kaplama Çapı : Multimode Zırhlı (62.5 / 125)mantolama : Kapalı Zırhlıkonnektörler : Male ulaşım :   1...

ürün Boyutu : 100x80x12mm malzeme : Mühendislik Plastik ABS tek diskli 4 için kaynaşmış olabilir, 6, 8, 12 çekirdek. ürünleri çeşitli kullanılabilir (örneğin fiber optik terminal kutusu, ortak kutu, fiber kutusu, dağıtım kutusu, splitter kutusu, transfer kutusu), fiber optik yapıştırma kullanımı, depolama. istiflenebilir.

1 Açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi vardıruygunlukve düşük Ekleme Kaybı...

  ücretsiz kargo 2pcs / lot GPON EPON 2.0mm 1.5m 1x4 abs kutusu 4 yolu 1*4 fiber optik plc splitter fişsiz  Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

3 M Fibrlok | | Evrensel Fiber Optik Splice 2529ürün AçıklamasıM ™ Fibrlok ™ II 2529 hassas fiber optik splice sağlar, basit ve düşük maliyetli yöntemi ekleme fiber optik belden splice tasarım kullanan bir metalik yapıştırma elemanı içinde held bir hızlı sağlamak için bir kalıplı plastik gövde ve kap, kalıcı, düşük kayıp spliceThe Fibrlok < bir ekleme kaybı vardır bir minimum gerilme yükü ile 0.2d B 4.4 N of (1.0lbf) ve splice yansıma hiçbir fazla40d Bmontaj sırasında, the splice Fibrlok 2501 Montaj Aracı içinde tutulur...

açıklama : The AFI Canlı Fiber Tanımlayıcı trafik algılamasını sağlar ve her yerde onları kesmek zorunda kalmadan onsinglemode lifler sinyalleri ölçmek ayrıca sinyali parkur veya bakım önce varlığı için kontrol etmenizi sağlar, süreklilik testleri gerçekleştirmek ve doğrulamak kablo etiketleme...

tek lif 8ch C50C57 1 U rafa paketi dwdm mux demux UPG dwdm ekipmanları ile DWDM çoklukanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux) modülleri mevcuttur on İTÜ kanal aralığı 100 GHz...

Tek Bir Tıklama için ücretsiz Nakliye 1.25mm LC Konnektörü Fiber Optik Temizleyici ve LC / MU Fiber Optik Temizleme Kalem, süper yüksek kaliteFiber optik Yüksük Temizleyici açıklaması800 kez temizlikLC / MU (1.25mm) konnektörü mevcutturbir tam için döndürür 180 süpürmeLC ve MU konnektörleri ile çalışmak, bu enstrüman yüksük uç yüzleri temizler, çıkarmadan toz, yağ, ve diğer enkaz nicking veya son yüz.özellikleri : kolay hareket yürütmektedir bağlayıcı ve başlatır iterek temizleyicitek kullanımlık 800 + temizlikleri ile birim başınaantistatik reçine yapılmıştemizleme mikro lifler yoğun mahsur ve enkaz ücretsizuzatılabilir ucu gömme konnektörleri ulaşırtemizleme sistemi döndürür 180 için tam bir süpürmesesli tıklayın zaman yapanuygulamalar : Fiber ağ panelleri ve montajlaraçık FTTX uygulamaları Kablo montaj üretim tesisi

    Fiber Optik Patch kordonlar Zırhlı kablolar zırhlı fiberoptik teli çok modlu 62.5 / 125 STLC Dubleks 3mm 3 Metre zırhlı fiber optik patch kordonlar miktar : 5 adet / grup biz çeşitli kaynağı fiber optik patch cord, fiber optik kablo, fiber optik pigtail...

yüksek Kalite Yedek JDSU Acterna FTB100 FTB400 OTDR Pil, LED ile Indicateor Işık

    OEO mod dönüştürücü OEOmod dönüştürücü vardır2ay SFPtutarlı bir arayüz dönüştürmek için kullanılabilir iki farklı dalga boylarında sinyalleri oranı, farklı mesafeler, farklı modları (tek / Multimode,Twisted Pair / Fiber) SFPçeşitli modüller arasında optik dijital sinyalleri, dahil Ethernet,ATM,SDHve izleme sinyalleri...

Nisshin SwiftS1 / SwiftS3 / SwiftS5 Fusion Splicer Güç Adaptörü Şarj

GERM4815 T Doğrultucu Modülü EPS304815 AF güç kaynağı OKT GPON EPON için Kullanılan

ücretsiz Kargo 5 adet / grup SCFC OM3 10 G 3 Metre Dubleks Multimode 50 / 125um PVC SC FC Fiber optik Patch Cordözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  SC / PCFC / PCOM3Duplex50 / 125um2.0mm3m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : SC FCçekirdek : Çok Modlu Fiberyoğunluk : Dubleksbitirmek / Boyutu : PC Polonyauzunluk : 3 Metre (s)çapı 2mmkalite : 5 adet       

Scroll