Son
POE Ters Anahtarı, 2 Port SFP + 24 Port FE Rj45 Operasyonel PD Anahtarı

POE Ters Anahtarı, 2 Port SFP + 24 Port FE Rj45 Operasyonel PD Anahtarı

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 107.20

POE Ters Anahtarı, 2 Port SFP + 24 Port FE Rj45 Operasyonel PD Anahtarı PS : SFP içerdiği değildir Bu fiyat fiyat. SFP gerekiyorsa, lütfen sipariş önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. SFOT2402 FG entegre güç uygulanır, cure VLAN, anti DHCP çatışma, anti ARP saldırı,   anti yayın ağı fırtına, anti APF virüs saldırı, anti halka ağ, ağ güvenliği artırır. bu cihaz SFP portu ile geliyor, fiber optik uzaktan iletim için kolay.   ana Özellikleri 24 FE + 2 SFP. 12.8 G otobüs. DC 12 V MAX2 A, 5 V/12 V/9 V 4 çekirdek (12 36-) veya 8 çekirdek (45-78) çift güç kaynağı. donanım kür izolasyon VLAN. Anti DHCP çatışma, ARP saldırı, yayın ağı fırtına, APF virüs saldırı, ve halka ağ, cure VLAN. Anti halka ağ, açık döngü ağ. tamamen kapalı metal RJ45, elektromanyetik radyasyon azaltmak. IEEE 802.3 için uyun, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab. SC-ST 25 KM. akışkan Kontrol : Tam-dubleks : IEEE 802.3x, yarım-dubleks : geri basınç. otomatik MDI/MDIX. memba liman yıldırım koruma. mağaza-Ve-Ileri. TV'LER ithal kristal, hızlı tepki, koruyucu anahtarı ve elektrik ekipmanları. tüm bağlantı noktaları destek tel hız anahtarı, 64 ~/2048 çerçeve uzunluğu hat hızı ulaşabilirsiniz. izlenmesi için LED göstergeleri güç, bağlantı, aktivite ve hız.Model SFOT2402 FGelektrik Port100 M Rj4524 SFP2fonksiyonudeğişimmekanizmasımağaza-Ve-Ilerideğişim Kapasitesi12.8 GMAC8 Kfonksiyonel Özellikleri1-24 Tam Liman Heyecanlandırmak DC 12 V/5 V/9 V 2 Akatılaşmış VLAN izolasyon Anti halka ağ alarm, halka ağ kopukluk Anti DHCP çatışma Anti ARP saldırıyayın ağı fırtınaçevreçalışma Sıcaklığı : 0 ~ 40 Santigratdepolama sıcaklığı : -40 ~ 70 Santigratçalışma Nem : 10% ~ 90% RH yoğuşmasızdepolama Nem : 5% ~ 90% RH yoğuşmasız POE1-24 Port özelleştirilmiş port çıkışı POE45 + 78-12 + 36-DC 12-57 VgüçDC12 V 2 A AC 110-220 V 50/60 HZağ protokolüIEEE 802.3 XIEEE 802.3i 10 BASE-T XIEEE 802.3u 100 BASE-TXIEEE 802.3x Akış kontrolüvarsayılan Modu PD anahtarı/VLAN izolasyon ya-veya teslimat yapılandırmahız Ethernet 10 Mbps yarım-dubleks, 20 Mbps tam dublekshızlı Ethernet 100 Mbpshalf-duplex, 200 Mbps tam dubleksağ Medya10 Base-T : Çifti 2 Kategori 3 (cat 3) ve üzeri UTP/STP (≤100m)100 Base-TX : Çifti 2 Kategori 5 (cat 5) ve üzeri UTP/STP (≤100m)1000 Base-SX : 62.5 μm/50μm MMF (2 m ~ 550 m)1000 Base-LX : 62.5 μm/50μm MM (2 m ~ 550 m) veya um SMF (2 m ~ 5000 m)

Daha fazla veri

Model Numarası:
SFOT2402FG
Marka Adı:
SFOT

Müşterinin seçimi

Fiber patch kablo kablo, lc / pcsc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 20 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

1 pair için FH60250 250um Çıplak Fiber Tutucu olarak aynı FSM60 S FSM60 R FSM80 S FSM70 S FSM22 S FSM12 S Fiber Fusion Splicer

1080 P HDMI IR ile optik Media converter, kadar 20 km yüksek Kalite / Yüksek Performans / Fabrika fiyat MTBF (Mean Başarısızlık Arasındaki Zaman), 100,000 hours Üzerinde Güven Ile satın! düşük maliyet için yetinmeyin, jenerik, değil kalite hangi öğe içinde durmasına olacak 1 ~ 12 ay, optimal seçin, bizi seçin! özellikleri : HDMI video ve ses sinyallerini iletir üzerinde 20 km tek fiber optik kablo; destek video çözünürlüğü kadar 1920 * 1080 P @ 60 Hz destek IR iletim destek TCP / IP; HDMI 1.3 ve HDCP 1.2 ile standart uyum; yüksek uyumluluk, can otomatikmaç kaynağı ve ekran cihazı; dahili otomatik ayarlama sistemi, pürüzsüz resim yapmak, net ve kararlı; gerek herhangi bir sürücü...

ücretsiz Kargo FC Kadın LC Erkek Fiber Optik Adaptör FCLC Melez Optik Adaptör bu FC (Kadın) LC (Erkek) tipi fiber optik hibrid adaptörü bir regüle tipi fibergömülü adaptörü bağlayıcı hangi arasında ekleme ve çalışmasını kaplin tabi fiber optik. özelliği : 1000 kata kadar tekrar kullanılabilir yüksek hassasiyet ve iyi uyumluluk yüksek güvenilirlik ve istikrar şartname : 1...

orijinal ilsintech Cleaver Için Blade CI01 CI02 CI03 CI03 A BI05 CI05 A Optik fiber kesme bıçağı Fiber Cleaver Bıçakları

ZTE ZXHN F600 GPON optik ağ ONU, 4 ethernet portu ile, ses olmadan pot, FTTH modu için geçerli, sürüm 3  

110 Türleri 5 pairs için ücretsiz kargo HT315 DR Ekleme araçları Ağ aracı Ağ Pense ödeme biz sadece Alipay ödeme kabul nakliye tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş...

10 G 850nm 300 m dubleks LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM fonksiyonu HP ekipmanları ile uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI çalışma veri hızı kadar 10.3 Gbps 850nm VCSEL Verici ortalama Çıkış Gücü : 5 ~1d Bm alıcı Hassasiyeti : 10d Bm mesafe kadar 300 m tek 3.3 V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüz dubleks LC Konnektörü Arabirim, sıcak Takılabilir MSA SFP + Şartname ile uyumlu SFF8431 ile uyumlu IEEE 802.3ae 10 GBASESR / SW güç Dağılımı < 1.0 W dağılım tolerans kadar 40 adet / nm G.651 üzerinde dahili Dijital Teşhis Fonksiyonu UYGULAMALAR 10 GBASESR / SW & 10 G Ethernet STANDART 8 G ile uyumlu FCPI4 800M5 / M6 / M5 ELCI. 8 G ile uyumlu, 4 G, 2 G Fiber Kanal SFP + MSA uyumlu Ro HS Uyumlu. bizim Fabrika sertifikalar ambalaj alıcıverici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE 1...

GADL kurulu 16 ADSL için kullanıcı kartı ZXA10 ONU 100 ZXMSG 5200 U300 lütfen bana bildirin hangi yapılandırmaları ihtiyacınız olacak teşekkürler. GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T / R SFP) C320 için ABD $600.00 / adet LTE4302 MBC + EPONOLTPX20 + 1.25 G SFP ModülüABD $40.00 / adet ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C300 veya C320 için ABD $500.00 / adet ZXA10 C320 EPON destekler, GPON10 GEPON, XGPON1, NG PON2, P2 PABD $3100.00 / adet   AN500620 için TENCERE için 64 PSTN ses kartıABD $300.00 / adet ZXA10 C300 OKT Destek GPON ve EPONABD $2800.00 / adet ZXA10 F820V16 B, V16 B VOIP kartı için H248 ZXA10 F820 ABD $35.00 / adet ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C320 için ABD $480.00 / adet Metro 1000 OPTIX 155 / 622 H (Metro 1000) SDH transmisyon ekipmanları DC Prower M1000 ABD $3800.00 / adet AD 32 kanal ADSL2 +, AD32 kart AN500620 için ABD $260.00 / adet ASIKC + PSKN 48 hat Kartı AŞIK + PSKN afor 9210 ABD $800.00 / adet LTE4302 MBC + EPONOLTPX20 + 1.25 G SFP ModülüABD $40.00 / adet  

24hrs gemi,Hızlı olsun!! Fedex Express üzerinden Fiber Optik Ekleme Makinesi KOMSHINE FX35 FTTH Fusion Splicer Kiti w / KF52 Cleaver * yüksek Hassasiyet ve Düşük Ekleme Kaybı * * 250um Splice olabilir, 900um, atlama Kablosu ve Damla Kablosu * özellikler : en gelişmiş çekirdek elyaf profil hizalama sistemi (PAS) X / Y eksenleri arada görüntülenen vardı, kadar büyütme 304 kez 8 Sn...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Huawei HG8245 1000 baz Gpon Terminali kablosuz wifi Modem Router Echolife GPON EPON GE FE ONU Telekom Kablosuz Ağ Donanımları ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini The HG8245, bir optik ağ terminali (ONT), FTTH çözeltisi içinde bir highend ev ağ geçidi...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

ücretsiz Kargo 650nm TL532 Pentype VFL Fiber Optik Görsel Lazer Kaynağı Görsel Hata Bulucu 25 mw Fiber Checker mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef : yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

Ruiyan Fiber Optik Lazer Kalem 30 mw Fiber Optik Hata Bulucu 2030 km özellikler RYV310530 Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mwdalgaboyu 650nm2.5mm evrensel konnektörü veya 1.25mm The RYV3105 ihtiyacı saha personeli için tasarlanmış bir verimli ve ekonomik aracı için lif izleme fiber yönlendirme ve süreklilik sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 50.82

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

MTP / MPO Fiber verici yeteneği Loopback testi için kullanılır ve hassasiyetini alma ağ aygıtı, bunun yanında, aynı zamanda bir güvenilir ürün sistemi döngü test etmek...

1 Açıklama    Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi uygunluk ve düşük Ekleme Kaybı vardır...

ZHWCOMM 10 ADET FC UPC Simplex modlu fiber optik Zayıflatıcı FC metalerkek Fiber Zayıflatıcı FTTH zayıflatıcı Ücretsiz kargo 1.özellikleri : 1.düşük geri yansıma ve Düşük PDL2.yüksek hassasiyetli zayıflama değeri3.hassas kontrol zayıflama aralığı4.geniş zayıflama aralığı5.hassas seramik yüksük6.FC, SC, ST, LC....

satın almadan önce bilmeniz Kaliteli Mal Için bakmak haklarınızı korumak ve Çıkarları ve keyfini en iyi Sonrası Servis & Garanti lütfen satın sadece gelen " Shanghai Grandway Telekom Tech...

özellikler* mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu* yüksek Güvenilirlik* düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı* yüksek kanal sayar* mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılanuygulamalar* FTTx Dağıtımları (GPON / BPON / EPON)* kablo televizyon (CATV)* yerel alan ağları (LAN)* Test ekipmanları* pasif optik ağlar (PON)özellikler1 1x N (konektörü ile)(Kanal sayısı)1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 642 × 22 × 42 × 82 × 162 × 322 × 64(işletim Dalga Boyunun)1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(tekdüzelik)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(dönüş Kaybı)fazla 55(yönelme)fazla 55(tip fiber)İTÜ G657 A(çalışma sıcaklığı)40 ila 85(Pigtail uzunluğu)1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmişsipariş Bilgileri PLC'LERliman Tipikablo Tipilif Uzunluğubağlayıcı Tipipaket Tarzı PLC Splitter 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 2*32 diğerleri Belirtiniz 0.25mm Çıplak fiber şerit Fiber Fanout ile 0.9mm Gevşek Tüp 2.0mm Kablo 3.0mm Kablo 1 metre 2 metre 3 metre diğerleri belirtiniz FC / APC FC / PC SC / APC SC / PC ST / UPC LC / APC diğerleri Belirtiniz paslanmaz çelik kol plastik Modülü 19 1 U Raf Montaj diğerleri Belirtiniz gönderi 1...

Scroll