Son
Huawei hg8245 1000 baz wireles terminali 2 pots + 4ge + 1usb + 1 wifi modem yönlendirici telekom echolife gpon onu kablosuz ağ donanımları

Huawei hg8245 1000 baz wireles terminali 2 pots + 4ge + 1usb + 1 wifi modem yönlendirici telekom echolife gpon onu kablosuz ağ donanımları

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 41.43

Huawei HG8245 1000 baz Gpon Terminali kablosuz wifi Modem Router Echolife GPON EPON GE FE ONU Telekom Kablosuz Ağ Donanımları ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini The HG8245, bir optik ağ terminali (ONT), FTTH çözeltisi içinde bir high-end ev ağ geçidi. GPON teknolojisini kullanarak, ultra-genişbant erişim ev ve OFIS kullanıcıları için sağlanmıştır. The HG8245 sağlar iki POTS portları, dört GE/FE otomatik adapte Ethernet portu ve bir Wi-Fi portu. The HG8245 özellikleri ile mükemmel bir deneyim sağlamak için yüksek performanslı yönlendirme yetenekleri Vo IP, Internet ve HD video hizmetleri. bu nedenle, the HG8245 sağlar mükemmel bir terminali çözümü ve FTTH dağıtım için gelecek odaklı hizmet destekleyen yetenekleri. orijinal Huawei HG8245 GPON ONT1. GPON2. SIP3. 1000 M Baz4. English FW5. Adaptor Özelleştirilmiş HUAWEI GPON ont/onu terminali HG8245 boyut 195mm × 174mm × 34mm ağırlık yaklaşık 800g (güç adaptörü dahil) liman 4 FE + 2 TENCERE + 1 USB + 1 Wi-Fi ortalama güç tüketimi 8 W güç Kaynağı adaptör giriş : 100-240 V AC, 50-60 Hz;adaptör çıkış : 11-14 V DC, 2 Bir çalışma ortamı sıcaklık : 0 ° C ~ + 40 ° C; Nem : 5%-95%, olmayan c HG8245   liman ve Düğme fonksiyonu OPTIK optik port gösterir. optik port bir kauçuk fiş ile donatılmıştır ve yukarı iletim için bir optik fiber bağlanır. türünü bağlı optik bağlayıcı OPTIK port olduğunu SC/APC. LAN1-LAN4 belirtiniz otomatik algılamalı 10/100/1000 M Base-T Ethernet portları (RJ-45), kullanılan Adet veya IP Stb'ler bağlamak için. TEL1-TEL2 Vo IP telefon bağlantı noktalarını gösterir (RJ-11), telefon setleri üzerinde port bağlamak için kullanılır. ON/OFF güç-on gösterir/güç-off düğmesi, cihaz kapalı veya açılması üzerinde güç için kullanılır. GÜÇ güç port gösterir, güç adaptörü veya yedekleme pil bağlamak için kullanılır. BBU harici yedekleme pil izleme portu gösterir, izlenmesi için yedekleme pil bağlamak için kullanılan pil. SıFıRLAMA sıfırlama düğmesi gösterir. düğmesine basın cihazı sıfırlamak için kısa bir süre için; uzun bir süre için düğmeye basın (daha uzun 10 s) cihaz varsayılan ayarları geri yüklemek ve cihazı sıfırlamak.

Daha fazla veri

Model Numarası:
HG8245
Marka Adı:
ZHWCOMM
Model Number:
HG8245
Quantity:
1PCS
Ethernet ports (RJ-45):
1000M Base
Port:
2POTS+4GE+1USB+1Wi-Fi
Place of origin:
China
Power supply:
100-240 V AC
Voice Protocol:
SIP
Firmware:
English Firmware
Adaptor:
Type:
GPON

Müşterinin seçimi

3 M Fibrlok | | Evrensel Fiber Optik Splice 2529ürün AçıklamasıM ™ Fibrlok ™ II 2529 hassas fiber optik splice sağlar, basit ve düşük maliyetli yöntemi ekleme fiber optik...

ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer Fusionadora de Fibra Optik ALK88 A ultrasonik kaynak makinesi ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Eloik ALK88 A Fusion Splicer (taşınabilir) Fiber Optik Ekipmanları 2017 Yeni Fusion Splicer Makinesi olduğunu...

ürün Özellikleribağlayıcı Tipi : LC / UPCsc / UPCçekirdek KaplamaÇapı : 62.5 / 125uzunluk : 20 Metre Strand Tipi : Dubleks (2 Ipliklerini)çekirdek Kaplama Çapı : Multimode Zırhlı (62.5 / 125)mantolama : Kapalı Zırhlıkonnektörler : Male ulaşım :   1...

yüksek Kalite Yedek JDSU Acterna FTB100 FTB400 OTDR Pil, LED ile Indicateor Işık

tek lif 8ch C50C57 1 U rafa paketi dwdm mux demux UPG dwdm ekipmanları ile DWDM çoklukanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux) modülleri mevcuttur on İTÜ kanal aralığı 100 GHz...

  ücretsiz kargo 2pcs / lot GPON EPON 2.0mm 1.5m 1x4 abs kutusu 4 yolu 1*4 fiber optik plc splitter fişsiz  Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

ürün Boyutu : 100x80x12mm malzeme : Mühendislik Plastik ABS tek diskli 4 için kaynaşmış olabilir, 6, 8, 12 çekirdek. ürünleri çeşitli kullanılabilir (örneğin fiber optik terminal kutusu, ortak kutu, fiber kutusu, dağıtım kutusu, splitter kutusu, transfer kutusu), fiber optik yapıştırma kullanımı, depolama. istiflenebilir.

Conntents adı Model optik Güç Ölçer dalgaboyu : 800 ~ 1700, konnektör : FC / SC; Güç : 70 ~ + 10 / 50 ~ + 20; doğruluk : + 5%; görsel Hata Bulucu 10 MW Fiber Cleaver FC 6 S CLAUSS Fiber Optik Stripper sıyırma için 125 mikron fiber 250 mikron tampon kaplama ile Fiber Optik Sıyırma Aracı yuvarlak Kablo Enine Stripper 2.0 ila 3.0mm kablo için sabit uzunluk ray adaptörü SC tipi anahtarı Allen anahtarı (büyük Orta Küçük) alkol şişeleri carton

ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657 A fiber 12601650nm ile 2.0mm 1 m SC / PC konnektörü fiber optik splitter özellikler düşük ekleme kaybı ve düşük PDL yüksek kanal sayar olağanüstü güvenilirlik ve istikrar geniş çalışma dalgaboyu uygulamalar FTTX Sistemleri LAN, WAN ve metro ağları Analog / Dijital pasif optik ağlar CATV ağlar diğer fiber optik sistemler uygulamaları Specifiation parametreler 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 çalışma Dalgaboyu (nm) 12601650 lif Tipi G657 A1 veya müşteri belirtilen ekleme Kaybı (d B)(P / S Sınıfı) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0 kaybı Tekdüzelik (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 polarizasyon Bağımlı Kaybı (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 dönüş Kaybı (d B) (P / S Sınıfı) 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 yönelme (d B) 55 55 55 55 55 55 dalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 sıcaklık Kararlılığı (4085 C) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 çalışma Sıcaklığı (C) 4085 depolama Sıcaklığı (C) 4085 çıplak elyaf Boyutu (mm) 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 ABS Modül Boyutu (mm) 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 120*80*18 140 × 115 × 18 çelik tüp Boyut (mm) 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6 ekle tipi Boyut (mm) 130*100*25 130*100*50 130*100*102 130*100*206 belirtilen konnektörleri olmadan...

orijinal ilsintech Cleaver Için Blade CI01 CI02 CI03 CI03 A BI05 CI05 A Optik fiber kesme bıçağı Fiber Cleaver Bıçakları

açıklama : The AFI Canlı Fiber Tanımlayıcı trafik algılamasını sağlar ve her yerde onları kesmek zorunda kalmadan onsinglemode lifler sinyalleri ölçmek...

    OEO mod dönüştürücü OEOmod dönüştürücü vardır2ay SFPtutarlı bir arayüz dönüştürmek için kullanılabilir iki farklı dalga boylarında sinyalleri oranı, farklı mesafeler, farklı modları (tek / Multimode,Twisted Pair / Fiber) SFPçeşitli modüller arasında optik dijital sinyalleri, dahil Ethernet,ATM,SDHve izleme sinyalleri...

ücretsiz Kargo 5 adet / grup SCFC OM3 10 G 3 Metre Dubleks Multimode 50 / 125um PVC SC FC Fiber optik Patch Cordözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  SC / PCFC / PCOM3Duplex50 / 125um2.0mm3m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : SC FCçekirdek : Çok Modlu Fiberyoğunluk : Dubleksbitirmek / Boyutu : PC Polonyauzunluk : 3 Metre (s)çapı 2mmkalite : 5 adet       

GERM4815 T Doğrultucu Modülü EPS304815 AF güç kaynağı OKT GPON EPON için Kullanılan

Limpieza Fibra Optica Fiber Optik Konnektör Temizleyici genel bakış makara Temizleyici Bağlayıcı Temizleme Sistemi ile Gerek Alcohol Special için tüy bırakmayan kumaşonareel hızla toz yüksük uç yüzleri temizler, yağ ve diğer kirleticiler...

1 Açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi vardıruygunlukve düşük Ekleme Kaybı...

Nisshin SwiftS1 / SwiftS3 / SwiftS5 Fusion Splicer Güç Adaptörü Şarj

özellikler* mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu* yüksek Güvenilirlik* düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı* yüksek kanal sayar* mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılanuygulamalar* FTTx Dağıtımları (GPON / BPON / EPON)* kablo televizyon (CATV)* yerel alan ağları (LAN)* Test ekipmanları* pasif optik ağlar (PON)özellikler1 1x N (konektörü ile)(Kanal sayısı)1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 642 × 22 × 42 × 82 × 162 × 322 × 64(işletim Dalga Boyunun)1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(tekdüzelik)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(dönüş Kaybı)fazla 55(yönelme)fazla 55(tip fiber)İTÜ G657 A(çalışma sıcaklığı)40 ila 85(Pigtail uzunluğu)1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmişsipariş Bilgileri PLC'LERliman Tipikablo Tipilif Uzunluğubağlayıcı Tipipaket Tarzı PLC Splitter 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 2*32 diğerleri Belirtiniz 0.25mm Çıplak fiber şerit Fiber Fanout ile 0.9mm Gevşek Tüp 2.0mm Kablo 3.0mm Kablo 1 metre 2 metre 3 metre diğerleri belirtiniz FC / APC FC / PC SC / APC SC / PC ST / UPC LC / APC diğerleri Belirtiniz paslanmaz çelik kol plastik Modülü 19 1 U Raf Montaj diğerleri Belirtiniz gönderi 1...

Grandway OTS4 Fiber Optik Konuşma SetiF2 H Mağaza el dayanıklı optik konuşma seti sağlar 1550nm OTS4 dinamik aralığı at 50d B olduğunu yüksek dinamik aralık ses kalitesi sağlar ve uzun iletim mesafesi...

Scroll