Son
Yeni D35 35/33dB SM 1310/1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR ile Dokunmatik ekran

Yeni D35 35/33dB SM 1310/1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR ile Dokunmatik ekran

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 1121.83

yeni D35 35/33d B SM 1310/1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR ile Dokunmatik ekran fonksiyonlar : dalgaboyu 1310/1550nmdinamik Aralık 35/33d B ölü bölge 1/6m Dokunmatik Ekran ile FC/UPC Konnektörü (diğer özelleştirilebilir) VFL ve optik güç ölçer opsiyonel bir fonksiyondur açıklama : onun hafif tasarımı ve kullanıcı dostu ile boyut, FHO3000 serisi OTDR mükemmel olduğunu dışarıdan için plantenvironment ve tek elle kolayca çalıştırılabilir.FHO3000 serisi OTDR fiber değerlendirme doğru ve eksiksiz sağlar iken test gerektirir sadece başlatmak için bir anahtar, herkes izin devam etmek hatasız test. onun kullanım kolaylığı,düşük fiyat, yüksek çözünürlük ve kompakt boyutu aqualified tester in kurulum olması olun, operasyon ve bakım optik ağlar, ve ayrıca size tasarruf para ve zaman.bulmak zor bir yüksek maliyet etkin OTDR test etmek kısa lifler. Normal arıza Bulma kısacası çok büyük açıklıklı çözünürlük ortak OTDR iken eksikliği vardır, pahalı ve karmaşık.FHO3000 serisi OTDR GRANDWAY gelen tüm özellikleri ve performansları sağlayarak bu ihtiyaç karşılar kısa lifler kurulumu ve bakımı için gerekli bir kompakt ve mini el testiset. FHO3000 serisi OTDR eşsiz seviyede temsil değeri ve kullanım kolaylığı, ama performans ödün vermez.özellikleri : el-held ve taşınabiliryüksek maliyet performansı5-inch HD dokunmatik ekranbasit arayüzü ve tek tuşla testuzun çalışma saatleridestek çoklu diluygulamalar : CATV ağı testerişim ağı test LAN/WAN ağ test Metro ağı testlaboratuar ve Fabrika testlerigerçek zamanlı sorun giderme yapısı : insanlaşmış Testi Arayüzü FHO3000 serisi OTDR görüntüleyebilirsiniz Splice kaybı, bağlayıcı kaybı, Fiber zayıflama, puan yansıması, bağlantı fiber optik geri dönüş kaybı ve mesafe olaylar, vb test bilgileri Ile bir akıllı yolu, kullanıcı detaylı alabilirbilgi hemen. hızlı kısa sürede fit ekran tarzı ve yapılandırılmış basitleştirilmiş menüler çalışma zamanı azaltmada etkili yardımcı. Be smart ile HD dokunmatik ekran 5 inç gerçek renkli yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran görüntüleme için mükemmel OTDR test sonuçları olduğunu. hem iç ve dış mekanlarda mükemmel okunabilirlik sağlar. dokunmatik ve Testdokunmatik ekran çalıştırmak için akıllı bir yol sunuyor OTDR, bile giyen eldiven; dokunmatik kalem kullanabilirsiniz ayarlamak veya kontrol test parametreleri. sonuç transferi test sonucu kontrol aracılığıyla PC veya PDA USB; 4 GB büyük dahili bellek alanı fazla saklamak olabilir 40,000sonuçlar grupları.

Daha fazla veri

Marka Adı:
Grandway
Model Numarası:
FHO3000-35
Item:
FHO3000 Optical Time Domain Reflectometer
Model:
D35
Testing Wavelength:
1310/1550nm
Dynamic Range:
35/33dB
Event Attenuation dead-zone:
1/6m
Mode:
Singlemode
Connector :
FC/UPC
Language:
English , Spanish , Russian

Müşterinin seçimi

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

24hrs gemi,Hızlı olsun!! Fedex Express üzerinden Fiber Optik Ekleme Makinesi KOMSHINE FX35 FTTH Fusion Splicer Kiti w / KF52 Cleaver * yüksek Hassasiyet ve Düşük Ekleme Kaybı * * 250um Splice olabilir, 900um, atlama Kablosu ve Damla Kablosu * özellikler : en gelişmiş çekirdek elyaf profil hizalama sistemi (PAS) X / Y eksenleri arada görüntülenen vardı, kadar büyütme 304 kez 8 Sn...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

satın almadan önce bilmeniz Kaliteli Mal Için bakmak haklarınızı korumak ve Çıkarları ve keyfini en iyi Sonrası Servis & Garanti lütfen satın sadece gelen " Shanghai Grandway Telekom Tech...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

OEM / ODM SFP POE anahtarı 2 G8 FEP 20 km 1000 M anahtarı poe fiber optik power over Ethernet POE 2 sfp medya dönüştürücü ile ve 8 rj45lütfen not : 1 hakkında sipariş ile bize bir mesaj bırakın Lütfen ihtiyacınız hangi güç adaptörü...

orijinal ilsintech Cleaver Için Blade CI01 CI02 CI03 CI03 A BI05 CI05 A Optik fiber kesme bıçağı Fiber Cleaver Bıçakları

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

1 MW ışık güç metre kırmızı ışık makinesi, ölçebilirsiniz hangi 7 dalga boylarında gibi 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm Test aralığı : 70d Bm ~ + 10d Bm ürün resmi : hatırlatma : postane hava parsel beri piller göndermez, tüm ürünler pilleri içermez...

kaliteli SCSC tek çekirdekli fiber tek modlu fiber jumper jumper kablo 300 m SClif alıcıürün kullanımı : uzun mesafe ve yerel optik iletim şebekesi, veri iletim şebekesi, görüntü iletim şebekesi, CATV, optik testi enstrüman, fotoelektrik otomatik kontrol sistemiürün özellikleri : ürün Japon KYOCERA seramik yüksük üretimi kullanır, ithal yüksek kaliteli fiber optik kablo.yabancı en gelişmiş parlatma ve taşlama ekipmanları tanıtımı, güçlü bir garanti optik merkezi taşlama ofset, fiber sag, fiber yüzey çizikler olmadan veya kusur kusurları, seramik yüzey eğrilik yarıçapı boyutunu hükümlerine uygun olarak teknik parametreler standart.küçük ekleme kaybı, geri dönüş kaybı, değişim performans, iyi tekrar performans, kullanımı kolay.fonksiyonel özellikleri : düşük ekleme kaybıiyi tekrarlanabilirlikiyi değişimiyankı kaybıbirbirlerine iyi bir performansiyi sıcaklık kararlılığı

110 Türleri 5 pairs için ücretsiz kargo HT315 DR Ekleme araçları Ağ aracı Ağ Pense ödeme biz sadece Alipay ödeme kabul nakliye tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

espa kurulu, ses kartı DSLAM ma5300, espa modülü  lütfen bize ulaşın stok onaylamak için ödeme yapmadan önce teşekkürler.  ZTE gtgo 8 port GPON Olt hat kartı( 8 sınıf b+ t / r SFP) C320  lte4302m bc+ EPON Olt px20+ 1.25g Hisense SFP modülü     ZTE etgo 8 port EPON Olt hat kartı( 8 sfp) C300 veya C320  ZTE zxa10 C320 destekler EPON, gpon10g EPON, xgpon 1, ng pon 2, p2p                                          

yeni E1 MGBXU / D Dökümhaneuyumlu 1310 / 1490nm 1.25 G 10 km BIDI SFP Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

Huawei HG8245 1000 baz Gpon Terminali kablosuz wifi Modem Router Echolife GPON EPON GE FE ONU Telekom Kablosuz Ağ Donanımları ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini The HG8245, bir optik ağ terminali (ONT), FTTH çözeltisi içinde bir highend ev ağ geçidi...

ücretsiz Kargo SM SX PVC 3mm 15 Metre LC / APC Fiber Optik Jumper Kablo LC / APCLC / APC Fiber Optik Patch Kablosuözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  LC / APCLC / APCSM3.0mm15m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : LCçekirdek : Tek Modlu Fiberyoğunluk : Simplexbitirmek / Boyutu : APC Lehçeuzunluk : 15 Metre (s)çapı 3mmkalite : 1 adet             

1 pairs Için Elektrotlar FSM 60 S Ekleme Makinası 50 S 60 S 80 S 50 R 60 R Füzyon Splicers açıklama : 100% BRAND NEW! mevcut 50 S 60 S 80 S için 50 R 60 R Fusion Splicer paket : 1 x çift Elektrotlar

1 pair için FH60250 250um Çıplak Fiber Tutucu olarak aynı FSM60 S FSM60 R FSM80 S FSM70 S FSM22 S FSM12 S Fiber Fusion Splicer

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyintemasSee Me hizmet. & #20135; & #21697; & #21253; & #35013; & #21518; & #30340; & #23610; & #23544; : 3 Santimetre 8 Santimetre 3 Santimetre & #20135 ;&# 21697 ;&# 21253 ;&# 35013 ;&# 27611 ;&# 37325; : 0.030 Kilogram& #35813; & #20135; & #21697; & #23457; & #26680; & #19981; & #36890; & #36807; & #65292; & #24744; & #26080; & #27861; & #32534; & #36753; & #12290;

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

POE Ters Anahtarı, 2 Port SFP + 24 Port FE Rj45 Operasyonel PD Anahtarı PS : SFP içerdiği değildir Bu fiyat fiyat SFP gerekiyorsa, lütfen sipariş önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. SFOT2402 FG entegre güç uygulanır, cure VLAN, anti DHCP çatışma, anti ARP saldırı,   anti yayın ağı fırtına, anti APF virüs saldırı, anti halka ağ, ağ güvenliği artırır...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

GADL kurulu 16 ADSL için kullanıcı kartı ZXA10 ONU 100 ZXMSG 5200 U300 lütfen bana bildirin hangi yapılandırmaları ihtiyacınız olacak teşekkürler. GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T / R SFP) C320 için ABD $600.00 / adet LTE4302 MBC + EPONOLTPX20 + 1.25 G SFP ModülüABD $40.00 / adet ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C300 veya C320 için ABD $500.00 / adet ZXA10 C320 EPON destekler, GPON10 GEPON, XGPON1, NG PON2, P2 PABD $3100.00 / adet   AN500620 için TENCERE için 64 PSTN ses kartıABD $300.00 / adet ZXA10 C300 OKT Destek GPON ve EPONABD $2800.00 / adet ZXA10 F820V16 B, V16 B VOIP kartı için H248 ZXA10 F820 ABD $35.00 / adet ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C320 için ABD $480.00 / adet Metro 1000 OPTIX 155 / 622 H (Metro 1000) SDH transmisyon ekipmanları DC Prower M1000 ABD $3800.00 / adet AD 32 kanal ADSL2 +, AD32 kart AN500620 için ABD $260.00 / adet ASIKC + PSKN 48 hat Kartı AŞIK + PSKN afor 9210 ABD $800.00 / adet LTE4302 MBC + EPONOLTPX20 + 1.25 G SFP ModülüABD $40.00 / adet  

Scroll