Son
KELUSHI 30 MW Metal Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kırmızı Lazer Kablo Test Cihazı Test Aracı ile LC/SC/ST/FC Adaptörü için CATV

KELUSHI 30 MW Metal Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kırmızı Lazer Kablo Test Cihazı Test Aracı ile LC/SC/ST/FC Adaptörü için CATV

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 15.95

30 MW 30 km Fiber Optik Görsel Hata Bulucu, kırmızı Lazer Kablo Test Cihazı Cale Test Aracı Için FC Erkek LC Dişi Adaptörü LC/SC/ST/FC özellikleri : -MQW LD optik kaynak -çalışma modu : CW ve GLINT -FC, SC, ST, LC Genel arayüz -uzun muayene mesafe -sabit güç çıkışı -sağlam ve dayanıklı kabuk -kalem desen tasarımı, kullanmak ve taşımak için uygun fonksiyonu : -fiber arıza bulun, kırık gibi ve viraj -başarısızlık muayene OTDR kör bölge içinde -Fiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanıma -mekanik geçiş noktası optimizasyonu uygulama : -telekom, CATV projesi -PDS inşaat ve bakım -optik bileşen imalatı ve araştırma -diğer elyaf projesi teknik Parametre : -dalga boyu : 650 +/-10nm -Fiber modu : 2.5mm Evrensel -çıkış gücü : 30 m W -muayene mesafe : 18-25 km -elektrik kaynağı : Iki 1.5 V Piller (dahil DEĞIL) pillerin-çalışma süresi : fazla 15 saat -çalışma Sıcaklığı : -10-+ 60 derece C -depolama Sıcaklığı : -20-+ 70 derece C -kabuk malzeme : Şap-alaşım -boyut : Çap 27*168mm -ağırlık : Yaklaşık 160g FC-LC fiber adaptörü : -ekleme kaybı : 0.20d B -çiftleşme dayanıklılık : 500 -yuvası tutma kuvveti : 1 ~ 2.5 N -bırak testi : damla yüksekliği 1 m, 5 damla -çalışma sıcaklığı : -° c ila + ° c paket şunlardır : 1x30 mw görsel hata bulucu 1x FC-LC Fiber adaptörü 1 x Visual Hata Bulucu Çanta 1 XLanyard ödemeye ilişkin
1. biz emanet kabul. Ile ödeme yapabilirsiniz alipay, vize, Mastercard, Western Union, banka havalesi aliexpress.
2. ödeme yapın en kısa zamanda böylece öğeyi almak önce.
3. not : herhangi bir ithalat tarife öğe alıcının sorumluluğundadır, dahil değildir satış fiyatı veya nakliye ücretleri; ama ilan edecek ürün hediye olarak düşük bir değere sahip yardımcı olmak için kolayca öğeyi almak ile gümrük.
hakkında sevkiyat
1. dünya çapında nakliye( hariç birkaç ülke ve apo/fpo).
2. tüm siparişler olacak derhal işleme ve sevk edilecektir 2-3 gün sonra ödeme onaylandıktan tatil zamanı uzun.
3, lütfen yok 1-3 düşük puanlar nakliye neden yurtdışı nakliye etkilenecektir birçok faktör gibi gümrük işleme, sonrası grev vb.
4. o nly öğeyi gemi teyit sipariş adresleri, çok emin olun sipariş adresi uygun teslimat adresi.
5. opsiyonel nakliye yolları : çin sonrası hava posta, Hongkong sonrası hava posta, epacket, ems, DHL, Fed Ex, ups, vb.
6. neredeyse tüm siparişler 2kg altında ücretsizdir nakliye çin sonrası hava posta.

Daha fazla veri

Marka Adı:
KELUSHI
Model Numarası:
VFL-30
Type:
30mW
Wavelength:
650nm ± 20nm
Output power:
More than 30mw
Dynamic Distance:
Less than 5km
Connector:
2.5mm Universal commector
Packaging Size:
210*73*30mm
Weight:
120g
Power Supply:
AA*2(not included)
Operating Tamperature:
-10 Centigrade+50 Centigrade,Less than 90%RH
Storage Temperature:
20 Centigrade+60 Centigrade,Less than 90%RH

Müşterinin seçimi

ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer Fusionadora de Fibra Optik ALK88 A ultrasonik kaynak makinesi ALK88 A Fiber Optik Ekleme Makinası Eloik ALK88 A Fusion Splicer (taşınabilir) Fiber Optik Ekipmanları 2017 Yeni Fusion Splicer Makinesi olduğunu...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Conntents adı Model optik Güç Ölçer dalgaboyu : 800 ~ 1700, konnektör : FC / SC; Güç : 70 ~ + 10 / 50 ~ + 20; doğruluk : + 5%; görsel Hata Bulucu 10 MW Fiber Cleaver FC 6 S CLAUSS Fiber Optik Stripper sıyırma için 125 mikron fiber 250 mikron tampon kaplama ile Fiber Optik Sıyırma Aracı yuvarlak Kablo Enine Stripper 2.0 ila 3.0mm kablo için sabit uzunluk ray adaptörü SC tipi anahtarı Allen anahtarı (büyük Orta Küçük) alkol şişeleri carton

Fiber patch kablo kablo, lc / pcsc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 20 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

1080 P HDMI IR ile optik Media converter, kadar 20 km yüksek Kalite / Yüksek Performans / Fabrika fiyat MTBF (Mean Başarısızlık Arasındaki Zaman), 100,000 hours Üzerinde Güven Ile satın! düşük maliyet için yetinmeyin, jenerik, değil kalite hangi öğe içinde durmasına olacak 1 ~ 12 ay, optimal seçin, bizi seçin! özellikleri : HDMI video ve ses sinyallerini iletir üzerinde 20 km tek fiber optik kablo; destek video çözünürlüğü kadar 1920 * 1080 P @ 60 Hz destek IR iletim destek TCP / IP; HDMI 1.3 ve HDCP 1.2 ile standart uyum; yüksek uyumluluk, can otomatikmaç kaynağı ve ekran cihazı; dahili otomatik ayarlama sistemi, pürüzsüz resim yapmak, net ve kararlı; gerek herhangi bir sürücü...

1 pair için FH60250 250um Çıplak Fiber Tutucu olarak aynı FSM60 S FSM60 R FSM80 S FSM70 S FSM22 S FSM12 S Fiber Fusion Splicer

ücretsiz Kargo 5 adet / grup SCFC OM3 10 G 3 Metre Dubleks Multimode 50 / 125um PVC SC FC Fiber optik Patch Cordözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  SC / PCFC / PCOM3Duplex50 / 125um2.0mm3m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : SC FCçekirdek : Çok Modlu Fiberyoğunluk : Dubleksbitirmek / Boyutu : PC Polonyauzunluk : 3 Metre (s)çapı 2mmkalite : 5 adet       

2 adet 1 Çift 10 / 100 M 4 RJ45 1 SC Tekli Tek Fiber Optik Media Converter 25 KM HD Kamera için ürün Açıklaması : 10 / 100 M simpleks Modu media converter dönüştürücü bir arasında aracılık 10 BaseT veya 100 BaseTx segment ve bir 100 BaseFX segmentinde...

açıklama : The AFI Canlı Fiber Tanımlayıcı trafik algılamasını sağlar ve her yerde onları kesmek zorunda kalmadan onsinglemode lifler sinyalleri ölçmek...

ürün Boyutu : 100x80x12mm malzeme : Mühendislik Plastik ABS tek diskli 4 için kaynaşmış olabilir, 6, 8, 12 çekirdek. ürünleri çeşitli kullanılabilir (örneğin fiber optik terminal kutusu, ortak kutu, fiber kutusu, dağıtım kutusu, splitter kutusu, transfer kutusu), fiber optik yapıştırma kullanımı, depolama. istiflenebilir.

tek lif 8ch C50C57 1 U rafa paketi dwdm mux demux UPG dwdm ekipmanları ile DWDM çoklukanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux) modülleri mevcuttur on İTÜ kanal aralığı 100 GHz onlar düşük kaybı göstermek, sıcaklık herhangi sistemi uygulama insensitivity ve güvenilir performans...

teknik Parametrelerbir RJ45 elektrik liman ve bir SC optik port, Gigabit Ethernet optik sinyal dönüşüm arasında bükülü ve fiber optik IEEE802.3z uyun / AB 1000 BaseT ve 1000 BaseSX / LX standart1000 M optik portlar için tam çift yönlü modu; elektrik port için 10 / 100 / 1000 M adaptif moduelektrik port uyarlamalı doğrudan hattı / crossover kablo bağlantısıelektrik bağlantı noktaları destek tam / yarım dubleks moduuzun bir maksimum 9 K bayt paketleri desteklerIEEE802.3 X destek tam çift yönlü akış kontrolü, yarımdubleks geri basınç akış kontrolüdestek Bağlantı Başarısız Pass fiber kırılması algılama fonksiyonu (opsiyonel)UTP uzun 100 metre; uzun 10 ila 100 km tek modlu fiberözelliklerkalite optoelektronik entegre modülleri iyi sağlamak güvenilir veri iletimini sağlamak için optik özellikleri ve elektriksel özellikleri, uzun çalışma ömrüanakart bir çok katmanlı devre yapısı kullanır, istikrarlı, pürüzsüz veri iletimi, güçlü antigirişim yeteneği ve güç yapmak için genel hattı optimize etmektüketimi düşük, daha istikrarlı performansuzaktan bağlantı kaybı sağlamak teşhis, elektrik arayüzü ve optik arayüz bağlantısı bağlantısı bağlantı teşhis, dinamik veri iletimi, tam / yarım dubleks, hızgöstergesitek bir sağlar RJ45 elektrik bağlantı NIC / HUB, ve otomatik çapraz tanımlama, hub veya switch bir bilgisayara bağlı ağ kartlarıCisco ile de uyumlu olabilir, Nortel, 3 COM ve diğer cihazlarkart türü veya bağımsız bir yapı için merkezi yönetim 2 U rafarızalar arası ortalama süre5daha on bin saat, standart doğrultusunda telekom operatörleri özellikler : parametreözelliklererişim modu10 / 100 / 1000 Mbps Gigabit Ethernetstandart IEEE802.3 10 BaseT Ethernet, IEEE802.3u 100 BaseTX Hızlı Ethernet, IEEE802.3ab 1000 BaseT,IEEE802.3z 1000 BaseSX Gigabit Ethernetdalgaboyu850nm / 1310nm / 1550nmiletim mesafesiçok modlu Çift fiber : 220 m (62.5 / 125μm) / 550 m (50 / 125 μm)limanbir RJ45 portu : bağlanması ile STP / UTP category5 twisted çiftleri, EIA568 A / Bbir optik port : çok modlu Çift fiber : SC / LC (SFP) (50, 62.5 / 125μm) BER< 109 MTBF100,000 saat LED göstergesi GÜÇ (güç kaynağı), FX LINK (optik bağlantı eylem) TP LINK1000 (TP kablo rate1000 M), TP LINK100 (TP kablo hızı 100 M) TP YASASı (TP kablo paket yönlendirme eylem), FDX (TP tam dubleks operasyonu)güç kaynağıdış : AC90 ~ 264 V / DC100 ~ 380 V girişi, 5 V 2 A çıkışıgüç tüketimi Max...

ZHWCOMM BPM100 NT El Optik Güç Ölçer Tribrer70 ~ + 6 Dalga Boyu kullanılan 8d B FTTx FTTH Optik Test ücretsiz Kargo ana Karakteristik     BPM100 NT BPM100 NC ekran Aralığı + 10 ~70d Bm + 26 ~50d Bm doğruluk * ± 0.2d B kalibre Dalga Boyları 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm çözünürlük 0.01d B bağlama Adaptörü FC / PC & 2.5mm Evrensel referans Değeri depolama evet otomatik Kapanma 10 dakika içinde hiçbir işlem (iptal edilebilir), Düşük pil enerji pil Şarj evet pil Ömrü 100 saat üzerinde (1800 m AH pil) depolama Sıcaklığı 20 + 60 °C, < 90% RH çalışma Sıcaklığı 10 + 50 °C, < 90% RH güç Kaynağı AA * 2 pil veya AC / DC güç kaynağı adaptörü boyutu 160mm * 75mm * 32mm ağırlık yaklaşık 180g resimler Internation siparişalıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur...

MTP / MPO Fiber verici yeteneği Loopback testi için kullanılır ve hassasiyetini alma ağ aygıtı, bunun yanında, aynı zamanda bir güvenilir ürün sistemi döngü test etmek özellikler4core, 8core, 12core opsiyonelstandart kaybı, düşük kaybı opsiyoneltek Modlu APC veya Modlu PC Opsiyonelstandart fiber dizi veya özelleştirilmişgüvenilir PIN koyduğu test için Erkek / Kadın PIN özellikler : optik Parametreler ekleme Kaybı (d B) SM Standart SM Elite MM Standart MM Elite ≤0...

Ruiyan Fiber Optik Lazer Kalem 30 mw Fiber Optik Hata Bulucu 2030 km özellikler RYV310530 Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mwdalgaboyu 650nm2.5mm evrensel konnektörü veya 1.25mm The RYV3105 ihtiyacı saha personeli için tasarlanmış bir verimli ve ekonomik aracı için lif izleme fiber yönlendirme ve süreklilik sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ...

  ücretsiz kargo 2pcs / lot GPON EPON 2.0mm 1.5m 1x4 abs kutusu 4 yolu 1*4 fiber optik plc splitter fişsiz  Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

ürün Özellikleribağlayıcı Tipi : LC / UPCsc / UPCçekirdek KaplamaÇapı : 62.5 / 125uzunluk : 20 Metre Strand Tipi : Dubleks (2 Ipliklerini)çekirdek Kaplama Çapı : Multimode Zırhlı (62.5 / 125)mantolama : Kapalı Zırhlıkonnektörler : Male ulaşım :   1...

GERM4815 T Doğrultucu Modülü EPS304815 AF güç kaynağı OKT GPON EPON için Kullanılan

Scroll